Kurumsal

Murich Teknoloji Mühendislik;

 

Sektördeki 10 yıllı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimiyle siz değerli müşterilerine en güvenilir teknoloji, güvenlik ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır. Temsilciliğini üstlendiği dünyaca ünlü markaların çözüm ortağı olarak, en güncel teknolojiler ile sorumluluğunu aldığı projelerin hayata geçmesinde büyük rol oynamaktadır. 

 

Murich Teknoloji gelişime ve yeniliklere açık genç ve dinamik şirket yapısıyla, her zaman beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet kalitesini sunarak tam müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. 

 

Teknik departmanı ve ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda proje, servis, bakım, montaj ve onarım ihtiyaçlarını zamanında ve kalite ilkelerine sadık kalarak gerçekleştirmektedir.

 

Çalışanlarına karşı sorumlu, paylaşıma açık ve sürekli yenilikçi şirket anlayışıyla kalite sürekliliği ve hizmete odaklı projeler geliştirmektedir. 

 

Murich Teknoloji sektördeki etkin tecrübesi ve bilgi birikimiyle, müşterilerinin ihtiyaç ve memnuniyetlerini en önemli sermayesi olarak görüp projelerini bu doğrultuda titizlikle yürütmektedir.


Siz değerli müşterilerimiz ile geleceğe doğru sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

 

 

Vizyonumuz;


Murich Teknoloji, sektörde kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörde öncü ve söz sahibi şirket konumunda olma hedefini benimsemiştir . En çok önem verdiği nokta olan "
Tam Müşteri Memnuniyeti" için yenilikçi ve ileriyi gören şirket stratejisi ile en iyi hizmeti, en uygun maliyetler ve en kısa sürede gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.


Stratejik ortağı olduğu markaların değerleri ile kendi şirket porfilini tamamlayan Murich Teknoloji, en yeni teknolojik gelişmeler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarına aktarmayı hedeflemektedir.


Gelişim; yenilikçi, dinamik ve profesyonel kadrosu ile kaçınılmazdır.

 

Misyonumuz;

 

Murich Teknoloji olarak misyonumuz, günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan "Elektronik Güvenlik Sistemleri" ve "Teknoloji Hizmetleri" konusunda, gerek kamusal gerekse özel kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek, sistemler kurmak ve "Teknolojik Yenilikler" konusunda dünyadaki en son gelişmeleri yakından takip edip, konusunda profesyonel markalar ile işbirliğine girerek tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır. 

 

Kalite ve hizmet anlayışını dürüstlük ilkesine bağlı kalarak, istenen ve gereken profesyonel güvenlik sistemleri projelerini  yer, zaman ve imkanlar ölçüsünde minimum maliyet ve maksimum verim ile sağlamayı ilke edinmiştir. 

 

Murich Teknoloji bu misyon ve ilkeleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürekli olarak sürdürmektedir.


Saygılarımızla,

 


Murich Teknoloji Mühendislik